ניתן לרכוש מאיתנו ערכת מדידה בעלות של 30 ש"ח בלבד.

כיצד למדוד בצורה נכונה:

כל הפריטים שהוזמנו מהאתר מוכנים בהתאמה אישית על פי המידות וההיקפים שצוינו על ידי הלקוח במעמד ההזמנה. יש לקרוא את ההנחיות הבאות באופן יסודי, כדי שתוכלו לספק לנו את המידות המדויקות שלכם.

צמידים:

בעת מדידת היקף היד יש למדוד היקף מדויק ללא כל תוספת אורך. אל דאגה, הצמיד לא יהיה צמוד או רחב יתר על המידה. לכל צמיד יש את חישוב תוספת האורך הייחודית לו, על מנת שהוא ישב על היד בצורה הנכונה והנוחה ביותר. חישוב תוספת האורך מתבצע על ידנו, ועל כן חשוב מאוד שמדידת ההיקף תהיה מדויקת.

איך כדאי למדוד:

  1. באמצעות סרט מדידה לתפירה. אין להשתמש במטר העשוי מברזל (סרט מדידה של שיפוצים למשל) מכיוון שהוא אינו מקיף את היד בצורה אחידה ויסודית.
  2. באמצעות חוט רגיל (לא גמיש) או חתיכת נייר. יש לכרוך את החוט או את הנייר סביב מפרק היד (מתחת לעצם המפרק) היכן שבדרך כלל עונדים צמיד. יש לחתוך את הנייר או את החוט ולהשוות אותו לסרגל משרדי רגיל.

במעמד הזמנת צמיד מהאתר, במקום בו תתבקשו להזין את מידת הצמיד, יש לבחור את ההיקף המדויק שהתקבל מהמדידה שהתבצעה על פי הנחיות אלו.

כיצד לקבוע את גודל הטבעת:

אנו מעצבים ומכינים את הטבעות על פי המידות שיסופקו על ידכם, ומתחייבים להכינן בגודל המדויק אותו ציינתם. על כן, לא תתאפשר החזרה או החלפה של טבעות שהוכנו על פי מידות אישיות. 

דרכים למדוד:

במידה ואין ברשותכם מדיד טבעות, ניתן לבצע את המדידה בכל חנות תכשיטים מלבד פנדורה או מגנוליה.

ניתן לקחת טבעת קיימת שברשותכם לחנות תכשיטים או לצורף ולבקש שימדדו אותה עבורכם. יש לציין בפנינו האם נקלחה טבעת צרה או רחבה. מומלץ למדוד את כל האצבעות ולשמור את הרישום למקרה שתצטרכו אותו בעתיד. יש למדוד את האצבע הספציפית עליה תרצו לענוד את הטבעת. לידיעתכם, אותן אצבעות ביד ימין ושמאל אינן שוות בגודלן. לדוגמה, גודל שתי הזרתות שלכם אינו זהה.

אין להשתמש במדידי טבעות הניתנים להורדה והדפסה באינטרנט מכיוון שהם אינם מדויקים.

שימו לב – שיטת המדידה שאנו עובדים לפיה היא השיטה האירופאית / צרפתית. אם ברשותכם מידה שחושבה על פי השיטה האמריקאית, או על פי שיטה אחרת, אנא בקרו באתר זה כדי להמיר את המידה שברשותכם למידה האירופאית איתה אנו עובדים. הסתבכתם? צרו עמנו קשר לקבלת עזרה.

צמידי רגל:

בעת מדידת היקף הקרסול יש למדוד היקף מדוייק ללא כל תוספת אורך. אל דאגה, הצמיד לא יהיה צמוד או רחב יתר על המידה. לכל צמיד יש את חישוב תוספת האורך הייחודית לו, על מנת שהוא ישב על הקרסול בצורה הנכונה והנוחה ביותר. חישוב תוספת האורך מתבצע על ידנו, ועל כן חשוב מאוד שמדידת ההיקף תהיה מדויקת.

איך כדאי למדוד:

  1. באמצעות סרט מדידה לתפירה. אין להשתמש במטר העשוי מברזל (סרט מדידה של שיפוצים למשל) מכיוון שהוא אינו מקיף את הקרסול בצורה אחידה ויסודית.
  2. באמצעות חוט רגיל (לא גמיש) או חתיכת נייר. יש לכרוך את החוט או את הנייר סביב הקרסול (מתחת לעצם) היכן שבדרך כלל עונדים צמיד. יש לחתוך את הנייר או את החוט ולהשוות אותו לסרגל משרדי רגיל.

במעמד הזמנת צמיד מהאתר, במקום בו תתבקשו להזין את מידת הצמיד, יש לבחור את ההיקף המדויק שהתקבל מהמדידה שהתבצעה על פי הנחיות אלו.

ברכישת תכשיט עבור אדם אחר כמתנה

ברכישת צמיד – יש להיעזר באחת משתי האופציות הבאות, על מנת שנוכל לסייע לכם בבחירת המידה הנכונה.

אופציה ראשונה: ניתן למדוד אורך של צמיד קיים של אותו אדם עבורו נרכש הצמיד. חובה לציין בפנינו (בשדה ה”הערות” בעמוד ההזמנה) כי האורך שצוין הוא אורך הצמיד ולא היקף היד של אותו אדם!

אופציה שניה: ניתן לשלוח אלינו כשלוש או ארבע תמונות בהן ניתן לראות בבירור את ידיו של מקבל הצמיד, כדי שנוכל לבצע הערכה של היקף היד שלו. את התמונות יש לשלוח אלינו ב”ווצאפ” למספר 054-6360130. בהודעה יש לציין את מספר ההזמנה שקיבלתם במייל לאחר ביצוע הרכישה.

לתשומת לבכם, במידה ובחרתם באופציה השניה, יש לקחת בחשבון כי ההערכה המתבצעת על ידנו היא עדיין הערכה.

ברכישת טבעת אין אפשרות “לנחש” את מידת המקבל. במידה ואין ברשותכם את המידה המדויקת של האדם שעבורו היא נרכשת אנא צרו עמנו קשר לקבלת עזרה.